Certyfikat karate drogą do doskonalenia

certyfikat karate

Certyfikat karate – zdobądź go z nami!

W Ścinawie rozdaliśmy certyfikaty na stopnie kyu ShuseikanSeiwakai. Nasz klub wydaje certyfikat karate, który jest uznawany w Polsce i na świecie. Radość, zadowolenie, motywacja – tak działo się na treningu, na którym wręczaliśmy certyfikaty młodym adeptom karate. Gratulujemy wszystkim, którzy podwyższyli swój poziom!

Dlaczego certyfikaty w karate?

Podnoszenie umiejętności i techniki jest ważnym elementem doskonalenia karate. Sprawdzamy te elementy podczas egzaminów. Taka jest nasza praktyka i jest to powszechnie stosowane przez wszystkie kluby i organizacje karate.

Jaki system stopni?

Dzieci, młodzież i dorośli trenujący karate Goju Ryu objęci są systemem stopni uczniowskich (kyu) i mistrzowskich (dan). W karate Goju Ryu funkcjonuje oparty na japońskiej tradycji system stopni uczniowskich i mistrzowskich. Kolejne stopnie oznaczane są różnymi kolorami pasów.

egzamin karate, kolory pasów karate Goju Ryu

Kiedy odpowiedni kolor pasa?

Otrzymanie certyfikatu uprawnia do założenia odpowiedniego koloru pasa.

Jedz zdrowo, trenuj ostro!

Wszystkie zainteresowane dzieci od 5 roku życia oraz młodzież zapraszamy do naszych sal treningowych. Pierwszy trening gratis. Zapisy bezpośrednio przed treningiem u instruktorów prowadzących zajęcia. Tutaj przeczytasz więcej.