Aktualności ze wszystkich organizacji:

Central Europe Open 2021 – Bydgoszcz

W dniach 6-7 marca na Artego Arenie w Bydgoszczy, odbył się XX Central Europe Open. Zgromadził ponad 600 zawodników karate WKF z 67 klubów i 5 państw. Był to pierwszy tegoroczny turniej rankingowy Polskiej Unii Karate i zawody kwalifikacyjne do tegorocznych ME seniorów Chorwacji w i ME kadetów, juniorów i młodzieżowców w Finlandii. W tym roku z powodu pandemii COVID 19 zawody musiały się odbyć w ściśle określonym rygorze sanitarnym, czyli maksymalnie 150 zawodników w jednym panelu startowym. Każdego dnia (...)
Czytaj dalej

⛩ Moje wejście na tatami

moje wejście na tatami

㊙ Dołącz do działania karate - „Opowiem swoją historię treningów”. 🤩Zanim zaczniesz walczyć, wchodzisz oficjalnie na tatami i reprezentujesz swój klub. Przed podium musisz stanąć na równi z innymi. Wszyscy uwielbiamy historie, opowiedz jak było z Tobą. 👉 Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami na naszej stronie na FB i obejrzenia całej galerii zdjęć z wejścia na tatami. 👀 Jeśli chcesz opowiedzieć „swoją historię wejścia na tatami”, napisz w komentarzu na FB. Utalentowani Nasi zawodnicy w ciągu dwudziestu lat występowania na (...)
Czytaj dalej

⛩ Moje miejsce na podium w karate

✅ Dołącz do działania karate - „Opowiem swoją historię treningów”.❤ Tym razem to, co napawa dumą. Wejścia na podium. Opowiedz o swojej podróży z karate, bo ludzie uwielbiają historie. Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami na naszej stronie na FB i obejrzenia całej galerii zdjęć z podium.👉 Jeśli chcesz opowiedzieć „swoją historię wejścia na podium”, zrób to bez wahania i czekania na super okazję. Utalentowani Nasi zawodnicy w ciągu dwudziestu lat występowania na turniejach karate zdobyli 5 084 medale. Dumni Patrzą z (...)
Czytaj dalej

Pierwsza Europejska Sesja Treningowa Seiwakai

Europe Training Sessions Seiwakai

Pierwsza Europejska Sesja Treningowa Seiwakai za nami. Europe Training Sessions Seiwakai - ciekawość nas zjadała przed niedzielą, jak to będzie? W jaki sposób można będzie wybrać grupę i co będziemy ćwiczyć? #EuropeTrainingSessionsSeiwakai był nie lada zagadką. Trening rozpoczął się z pewnymi kłopotami technicznymi, ale pomógł reset komputera. Kiedy już wystartowaliśmy, to zobaczyliśmy znajomy ekran ZOOM-a. W minionym roku dwukrotnie korzystaliśmy z tej platformy w ramach Seiwakai Virtual Seminar z Shihan-em Seiichi Fujiwara, ale tym razem wystartowała Europe Training Sessions Seiwakai. (...)
Czytaj dalej

Dlaczego karate w Chobieni jest jak tajny składnik?

karate w chobieni

Certyfikat realizuje podstawowe cele karate W Chobieni rozdaliśmy certyfikaty na stopnie kyu Shuseikan–Seiwakai. Pomimo licznych utrudnień z treningami w zeszłym roku, udało się uzyskać postępy w technice, szybkości. Dzięki temu egzamin został przeprowadzony w grudniu, a teraz karatecy z Chobieni mogli odebrać swoje nagrody. Pomimo braku zawodów, karate w Chobieni stało się tajnym składnikiem dobrej kondycji dzieci i rozwoju psychicznego, który następuje równolegle z rozwojem fizycznym. Gratulujemy wszystkim, którzy podwyższyli swój poziom! Czego uczy karate? Do podstawowych celów karate należą: (...)
Czytaj dalej