Aktualności ze wszystkich organizacji:

Dawid Wicemistrzem Polski U21 w Karate WKF 2024

6 osobowa ekipa Karate Goju Ryu Shuseikan godnie reprezentowali klub, staczając dobre walki. Wracają z Mistrzostw Polski z 1 srebrnym medalem oraz piątym i siódmym miejscem. W dniach 08-09 czerwca 2024 r. w miejscowości Zielonki Parcela k. Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców (U16, U18 i U21). W Mistrzostwach wzięło udział 500 zawodników z 64 klubów. W sobotę w pierwszym dniu Mistrzostw do rywalizacji ruszyli Juniorzy młodsi i Juniorzy (U16, U18). Udany występ (...)
Czytaj dalej

19 medali na międzynarodowych zawodach Karate WKF w stolicy Karkonoszy

Kolejny pracowity i bardzo udany weekend tym razem w III Sudetes Open Karate Grand Prix w Karate WKF. Zawody odbyły się 25.05.2024 w Karpaczu a w nich rywalizowało 322 zawodników z 31 klubów z Polski, Czech oraz Gruzji. Dla młodszych zawodników były to ostatnie zawody zamykające sezon 2023/2024, a dla starszych zawodników w konkurencjach wiekowych U16, U18, U21 był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się czerwcowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się w Zielonki Parcela koło Warszawy. Zawody były wymagające, było (...)
Czytaj dalej

Kolejny wspaniały wynik karateków Shuseikan w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny 2024

W ostatni weekend podczas Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny nasz Klubu Karate Goju Ryu Shuseikan reprezentowany był przez osiemnastu zawodników: Oliwie Piotrowską, Julie Jarmuszczak, Karolina Łukasiewicz, Agnieszkę Makuchowską, Oliwie Stożek, Natalię Stożek, Antoninę Kijewską, Małgorzatę Roggenbuk, Aleksandrę Chmielowską, Lilianę Barcińską, Stanisława Skorupę, Gabrysia Lechockiego, Tomasza Lechockiego, Tomasza Grzybalskiego, Macieja Rostka, Marcelego Makuchowskiego, Michała Pachuckiego przyzwyczaili nas już do tego że z zawodów nie wracają z pustymi rękami. Zdobyli 24 medale: 10 złotych, 2 srebrne, 12 brązowych i kwalifikacji medalowej jako drużyna zająła (...)
Czytaj dalej

Medalowa sobota karateków Goju Ryu Shuseikan w Głubczycach

Nie zawiedli nasi młodzi sportowcy, którzy wzięli udział w 15 edycji Międzynarodowego Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego, który odbył się w miniony weekend 27.04.2024 w Głubczycach. W zawodach wzięło udział 190 zawodniczek i zawodników reprezentujących 17 klubów z Polski, Czech i Słowacji.  Nasi młodzi wychowankowie wypadli wspaniale, zdobywając 26 medali, w tym: 12 złotych, 4 srebrne i 10 brązowych, co uplasowało nasz klub na 1. pozycji w klasyfikacji medalowej. Liczymy, że te sukcesy wzmocnią ich chęć do jeszcze większej pracy na (...)
Czytaj dalej

Cztery medale w międzynarodowych rankingowych zawody karate w Pleszewie

Za nami dwudniowe międzynarodowe zawody karate WKF, tym razem w Pleszewie. Rankingowy turniej Polskiej Unii Karate – Polskiego Związku Karate. W dniach 20-21 kwietnia odbyły się międzynarodowe zawody Central Poland Open Grand Prix Karate. Przez dwa dni w silnie obsadzonych, prestiżowych zawodach reprezentowanych przez 10 zawodników Karate Goju Ryu Shuseikan Poland po wielu pięknych, choć trudnych walkach zdobyliśmy 4 medale. W zawodach uczestniczyło 800 zawodników z 77 drużyn z 7 krajów. Pierwszego dnia odbyły się konkurencje dla starszych zawodników w (...)
Czytaj dalej