⛩ Moje wejście na tatami

moje wejście na tatami

㊙ Dołącz do działania karate - „Opowiem swoją historię treningów”. 🤩Zanim zaczniesz walczyć, wchodzisz oficjalnie na tatami i reprezentujesz swój klub. Przed podium musisz stanąć na równi z innymi. Wszyscy uwielbiamy historie, opowiedz jak było z Tobą. 👉 Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami na naszej stronie na FB i obejrzenia całej galerii zdjęć z wejścia na tatami. 👀 Jeśli chcesz opowiedzieć „swoją historię wejścia na tatami”, napisz w komentarzu na FB. Utalentowani Nasi zawodnicy w ciągu dwudziestu lat występowania na (...)
Czytaj dalej

⛩ Moje miejsce na podium w karate

✅ Dołącz do działania karate - „Opowiem swoją historię treningów”.❤ Tym razem to, co napawa dumą. Wejścia na podium. Opowiedz o swojej podróży z karate, bo ludzie uwielbiają historie. Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami na naszej stronie na FB i obejrzenia całej galerii zdjęć z podium.👉 Jeśli chcesz opowiedzieć „swoją historię wejścia na podium”, zrób to bez wahania i czekania na super okazję. Utalentowani Nasi zawodnicy w ciągu dwudziestu lat występowania na turniejach karate zdobyli 5 084 medale. Dumni Patrzą z (...)
Czytaj dalej

⛩ Moja osobista podróż z karate

✅ Dołącz do działania karate - „Opowiem swoją historię treningów”. ❓ Zamieszczam zdjęcia-zagadki. Proszę o rozszyfrowanie miejsca i okoliczności. Jeśli chcesz napisz, co się tam działo. Opowiedz o swojej podróży z karate, bo ludzie uwielbiają historie. 👉 Możesz stwierdzić, że to pewnie nie dla ciebie. Trenować tak, ale pisać? Cóż, zastanów się. Kiedy opanowaliśmy pismo, uzyskaliśmy możliwość przekazywanie jeszcze większej ilości informacji w jeszcze bardziej przystępny sposób. 👉 Zdjęcia trafiły do mnie. Zastanawiałem się, co tu począć z nimi. Napiszę: (...)
Czytaj dalej