Kanał Goju Ryu na YouTube

Polskie Goju Ryu rozpoczyna swoją aktywność w sferze wideo. Wykonywanie technik i form kata, relacje z występów, skróty walk z zawodów – można już obejrzeć na kanale YouTube. Wszystkie filmy są dostępne pod bezpośrednim adresem:

Kanał Goju Ryu na YouTube

Można je obejrzeć także na naszych stronach. Filmy zostały podzielone tematycznie. Na stronie Seiwa Kai w zakładce Filmy znajdziecie ujęcia które obejmują treningi, pokazy i seminaria. Zaś na stronie Shuseikan, także w zakładce Filmy, są materiały dotyczące zawodów.

Publikacje filmowe nie należy traktować jako materiały instruktażowe. Zachęcamy do przyjścia na treningi i zmierzenia się najpierw z samym sobą. Naucz się cierpliwości i opanowania, ćwicz szybkość i siłę, buduj wytrzymałość, rozwijaj swoją technikę, zrozum dążenie do doskonałości.

Cierpliwość i pokora, elastyczność i odporność na ból, to być może dla niektórych minione atrybuty, lecz sztuka walki to nie tylko umiejętność posługiwania się technikami, tak aby ręce i nogi stanowiły narzędzia walki, lecz przede wszystkim kształtowanie własnej osobowości, rozwijanie umiejętności i swoich talentów, dochodzenie do fantastycznych zręczności i uzyskiwanie coraz wyższych kwalifikacji. To wszystko wypracowujemy na treningach.