Wspaniałe osiągnięcia naszych karateków w Mistrzostwach Polski 2021

W niedzielę, 19 grudnia 2021 r. w Atlas Arenie w Łodzi pod auspicjami Polskiej Unii Karate odbyły się pierwsze historyczne Mistrzostwa Polski w Karate Olimpijskim/ Światowej Federacji Karate w kategoriach: Junior Młodszy, Junior, Młodzieżowiec U-21 oraz Senior. W Mistrzostwach wzięło udział 386 zawodników z 55 polskich klubów karate, w 496 osobo konkurencjach kata i kumite. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy 29 miejsce. Karate Goju Ryu Shuseikan Poland reprezentowało dwóch zawodników:
Dawid Grzybalski, który wywalczył srebrny medal zostając wicemistrzem Polski w konkurencji kumite indywidualnym Juniorów 16-17 lat +75 kg.
Dawid na co dzień trenuje w Ścinawskim Klubie Karate Goju Ryu gdzie treningi odbywają się w tutejszej Szkole Podstawowej, trenerem Dawida jest Przemysław Trubicki.

Bartosz Gabryś zdobył brązowy medal w kumite indywidualnym mężczyzn U-21 (18-21 lat), trenuje w klubie Karate Goju Ryu w Lubinie.

Gratulujemy Wam za serce włożone w każdą walkę, przekazaliście nam wspaniały prezent świąteczny. Jesteśmy z Was dumni.