World Seiwakai Virtual Seminar with Shihan Fujiwara

World Seiwakai Virtual Seminar with Shihan Fujiwara

Od czasu uruchomienia obostrzeń minęło już prawie pięć miesięcy. Podczas planowania wszystkiego na 2020, co związane z seminariami karate, uwzględnialiśmy całkiem inne okoliczności.

Wirtualne seminarium karate nigdy się nie odbędzie.

Takie było myślenie do niedawna. Dzięki międzynarodowemu kierownictwu Seiwakai wirtualne seminarium weszło do historii Goju Ryu. „World Seiwakai Virtual Seminar with Shihan Fujiwara” odbyło się w dniach 1-2 sierpnia 2020. Z Seiwakai Poland uczestniczyło w nim 6 osób. Połączeń było 177. Seminarium dostarczyło konkretnych kroków do wykonania lepszego kata i realizuje budowę długoterminowej strategii międzynarodowej komunikacji pomiędzy członkami Seiwakai International. Przed spotkaniem było wiele obaw o łączność, o sposób prowadzenia. Z informacji od naszych uczestników wynika, że seminarium odbyło się w idealnym czasie na to, by wdrożyć wszystko to, co było przedstawione przez Shihan-a Fujiwarę przed europejskim spotkaniem w Belgii w 2021.

Baliśmy się, że otrzymamy coś zaawansowanego w niezrozumiały sposób.

Niezależnie od tego, czy ktoś zaczyna przygodę z karate, czy już ma lata treningów za sobą, musi dać sobie radę z tym, co pokazał Shihan Fujiwara i ma mu to przynieść konkretne korzyści. Warto jest poświęcić więcej czasu na to, by każdy dostał to, co potrzebuje. Tak wynika z opinii, zarówno tych, którzy zrobili pierwsze swoje dany, jak i od tych, którzy już zjedli na nich zęby.

Planujemy organizację seminarium w Polsce.

Naszym celem będzie dostarczenie uczestnikom takich ćwiczeń, które pasują do ich celów: sportowych lub technicznych. Nie da się dostosować każdego rozwiązania czy planu innej imprezy do każdego następnego seminarium. Wymaga to za każdym razem różnych kroków, aby dzięki temu karatecy otrzymali to, co potrzebują. Dzisiaj wiemy, że nasze seminarium odbędzie się w innym terminie w 2021.

Wirtualne seminarium karate to projekt, który będzie się rozwijał i doskonalił obok rzeczywistych treningów i szkoleń seminaryjnych z mistrzami Seiwakai International.