Karatecy ze Ścinawy i Lubina w Budapeszcie

Grupa karateków ze Ścinawy i Lubina udała się do Budapesztu na wspólne treningi. Inicjatorem był Shihan Pál Gila. W szkoleniu uczestniczyli adepci karate z Polski, Niemiec i oczywiście z Węgier. Zajęcia odbywały się przez dwa dni.

Shihan Pál Gila szczególny nacisk kładł na odpowiednią pracę bioder i nóg. Ćwiczono technikę, kata oraz wiele kombinacji pod walkę.

To był intensywny weekend treningowy w Budapeszcie – tak ocenili to nasi karatecy. Dobre zakwaterowanie i smaczne jedzenie pozwoliło zrekompensować wysiłek dwóch treningów w sobotę i jednego w niedzielę.

Sobotni wieczór był też dniem integracji karateków z Europy. Omawiano przy okazji nowe regulacje i zasady funkcjonowania w karate europejskim i światowym Goju Ryu.

W niedzielę po zakończonym treningu, jak zwykle ruszyły do boju aparaty fotograficzne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, ale najlepiej do wspólnego trenowania ponownie!

Serdecznie dziękujemy za wspólne treningi i możliwość doskonalenia karate – te podziękowania otrzymuje oczywiście Shihan Pál Gila.