Ubezpieczenie podczas treningów i zawodów karate

Uprawiając sport, nie da się wyeliminować ryzyka wystąpienia kontuzji. Jej skutki mogą być dotkliwe szczególnie w przypadku młodych sportowców. Dlatego podczas zajęć sportowych ubezpieczenie jest podwójnie ważne, bo ryzyko nieszczęśliwego wypadku jest dużo większe.

Niektóre kluby sportowe bazują na ubezpieczeniach, którym dzieci podlegają w szkole. Trzeba jednak pamiętać, że są one dobrowolne i nie wszyscy rodzice je opłacają.

Wszyscy trenujący w klubie Karate Goju Ryu Shuseikan Poland są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków. Decydując się na trenowanie karate, warto wybrać nasz klub, bo oferuje więcej niż prywatne osoby niezrzeszone. Celem w ich przypadku jest komercjalizacja zajęć. Więc ubezpieczenie nie mieści się w zakresie usługi. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ w przypadku kontuzji, całość kosztów trzeba pokryć samemu.

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Sport to pomoc dla wszystkich, którzy uprawiają sport amatorsko, wyczynowo lub zawodowo.

Polisa wykupiona przez Karate Goju Ryu Shuseikan Poland obejmuje zarówno biorących udział w treningach jak i zawodników reprezentujących nasz klub podczas licznych zawodów sportowych
w kraju i za granicą.