Seminarium Goju Ryu Karate Do Seiwakai Poland 2019

Zapraszamy wszystkich na seminarium Goju Ryu Karate Do Seiwakai, które odbędzie się w Ścinawie w dniach 8-9.06.2019. Seminarium poprowadzi Shihan Pál Gila z Węgier (7 Dan). English version I. MIEJSCE: Sala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ścinawie, ul. Królowej Jadwigi 9. Zobacz obiekt. Współrzędne GPS:  51°24'35.892"N, 16°25'40.836"E II. PROGRAM SEMINARIUM: Kata, bunkai Goju Ryu oraz kombinacje Goju Kumite. Sobota, 08.06.2019 11.00 - 12.00 -  wspólny trening dla wszystkich 12.10 - 13.10  -  brązowe i czarne pasy 16.00 - (...)
Czytaj dalej

Kanał Goju Ryu na YouTube

Polskie Goju Ryu rozpoczyna swoją aktywność w sferze wideo. Wykonywanie technik i form kata, relacje z występów, skróty walk z zawodów - można już obejrzeć na kanale YouTube. Wszystkie filmy są dostępne pod bezpośrednim adresem: Kanał Goju Ryu na YouTube Można je obejrzeć także na naszych stronach. Filmy zostały podzielone tematycznie. Na stronie Seiwa Kai w zakładce Filmy znajdziecie ujęcia które obejmują treningi, pokazy i seminaria. Zaś na stronie Shuseikan, także w zakładce Filmy, są materiały dotyczące zawodów. Publikacje filmowe (...)
Czytaj dalej

Zawody Karate Goju Ryu w Chobieni

Zawody w Chobieni mamy już za sobą. Odbyły się zgodnie z planem 25.11.2017 r. Turniej był prowadzony w ramach upowszechniania sportu we współpracy z Gminą Rudna i Zespołem Szkół w Chobieni. Jak zawsze promujemy aktywność fizyczną, pokazujemy karate w ujęciu sportowym, bowiem sport to zjawisko społeczne z założenia o ponadgranicznym charakterze. Zachęcamy do wszelkiej formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach. Tak (...)
Czytaj dalej