Kalendarz

IMPREZY KARATE 2020

STYCZEŃ:
18        –  Austrian Karate Championscup – HARD (AT) /Turniej rankingowy PUK/
24-26    –  Karate Seminar Germany Goju-Ryu Karate Do Seiwakai with Shihan Pál Gila – AMTSBERG (D)
24-26   –  Seiwakai National Seminar with Shihan Paul Coleman – ATHENS (GR)

LUTY:
22-23   –  Grand Prix Slovakia – BRATYSŁAWA (SK) /Turniej rankingowy PUK/
29        –  Dragon Cup – ŚRODA WLKP. (PL)
29-01   –  Central Europe Open – BYDGOSZCZ (PL)

MARZEC:
07        –  Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF
14        –  Ronin Copernicus Cup – TORUŃ (PL)
14-15   –  Seminarium Kata z Luca Valdesi – WARSZAWA (PL)
14        –  Otwarty Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży „Odra Cup” – ŚCINAWA (PL)
15        –  Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF –  MOSINA (PL)
21        –  Otwarty Turniej Karate Szlakiem Templariuszy – KOŹMIN WLKP. (PL)
28       –  Grand Prix Mazovia Karate WKF – ZIELONKI PARCELA (PL) k. Warszawy
28       –  Zwolitztalpokal – KEMTAU – Burkhardtsdorf (D)

KWIECIEŃ:
04-05   –  Puchar Harasuto – ŁÓDŹ (PL)
18        –  Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF – PATEREK (PL) k. Nakła nad Notecią
18        – Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży „Puchar Wójta Gminy Rudna” – RUDNA (PL)
18-19    –  Seiwakai National Seminar with Shihan Abel Figueiredo – BEJA (P)
24-25    –  Seiwakai National Seminar with Shihan Pál Gila – KAZAN (RU)
24-26   – Grand Prix Tczewa – Tczew (PL) /Turniej rankingowy PUK/

MAJ:
08-10   –  European Seiwakai Goju Ryu Seminar in Belgium – Fujiwara Hanshi – TONGERLO (BE)

09        –  Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Szkół Karate WKF – KLESZCZEWO (PL)
09        –  Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego – GŁUBCZYCE (PL)
16-17   –  Central Poland Open Grand Prix Karate WKF – PLESZEW (PL)
23-24   –  Akademickie Mistrzostwa Polski – WROCŁAW (PL)
30        –  Leszczyńskie Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna – LESZNO (PL)
30        –  Grand Prix Sopot – Arawaza Cup – SOPOT (PL)

CZERWIEC:
06        –  Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny – PRUDNIK (PL)
13-14   –  Zgrupowanie z Maciejem Gawłowskim, Sparing Camp Pomerania – RUMIA (PL)
20        –  Arashi Cup – LUBIN (PL)

LIPIEC:
03        –  Youth League – POREC (HR)

SIERPIEŃ:
6-8        – Turniej olimpijski karate na Igrzyskach w Tokio

29-30   –  Seminarium Kumite Anton Nikulin i Allan Busk – ŚWIECIE (PL)

WRZESIEŃ:
12-13   –  International Banzai Cup – BERLIN (DE) /Turniej rankingowy PUK/
18-20  –  Seminarium z Santo Torre – GŁUBCZYCE (PL)
19-20   –  Budapest Open – BUDAPEST (H) /Turniej rankingowy PUK/
25-27   –  Seiwakai Poland – Goju Ryu Seminar with Shihan Abel Figueiredo (7 Dan) & Shihan Pál Gila (7 Dan) – ŚCINAWA (PL)
26-27   –  Seiwakai National Seminar with Shihan Gurmit Singh – (NL)
26        –  Yamabushi Cup – ŚWIECIE (PL)

PAŹDZIERNIK:
02-04   –  Seminarium kumite i sparingi. Antonio Oliva Seba – WROCŁAW (PL)
03        –  Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej – BRZOZÓWKA (PL)
10        –  Zawody Dzieci i Młodzieży w Karate Olimpijskim WKF o Puchar Burmistrza – KOŚCIAN (PL)
16-18   –  Polish Open Bielsko-Biała – BIELSKO-BIAŁA (PL) /Turniej rankingowy PUK/
24-25   –  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców karate WKF

LISTOPAD:
07-08   –  Puchar Polski Karate WKF
14        –  Grand Prix International Karate WKF –  LĘBORK (PL)
14        –  IV Otwarty Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży „Puchar Miasta Lubin” – LUBIN (PL)
21        –  Międzynarodowy Turniej Karate Puchar Gór Opawskich – PRUDNIK (PL)
21        –  Solno Cup – INOWROCŁAW (PL)
28        –  Zduny Karate Cup – ZDUNY (PL)
28        –  Lotto Cup – MOSINA (PL)

GRUDZIEŃ:
05        –  X Otwarty Mikołajkowy Turniej Karate – CHOBIENIA (PL)
05        –  Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF
12        –  Puchar Wielkopolski w Karate WKF – ŚREM (PL)