GoK1 – zapisy do sekcji w Wołowie

Nowopowstała sekcja sportów walki GoK1 w Wołowie, serdecznie zaprasza wszystkie chętne osoby bez względu na płeć, zainteresowania, kolor włosów (wiek powyżej 15 lat) na treningi.

Zajęcia są skierowane przede wszystkim do osób lubiących walczyć lub chcących nauczyć się walczyć, ale też do ludzi oczekujących poprawy swojej ogólnej kondycji fizycznej.

Treningi to przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe:
– trening siłowy,
– aerobowy,
– kondycyjny i fitness.

Treningi są ukierunkowane na poprawę szybkości, dynamiki, refleksu, skoczności. W czasie treningów położony będzie duży nacisk na techniki bokserskie, kick boxingu (skoordynowanie technik ręcznych i nożnych) oraz samoobrony i karate.

Będzie nauka techniki rzutów, padów, podcięć. Ćwiczenia obejmą także elementy walki w parterze – obalenia, rzuty, dźwignie. Na zajęciach będzie wykorzystywany sprzęty taki jak: worki, tarcze, taśmy TRX, lina do crossfitu, piłki lekarskie, skakanki, sztangi, drabinki koordynacyjne i inne.

Strój obowiązujący na zajęciach to krótkie spodenki lub długie spodnie dresowe, koszulka. Ćwiczymy na boso – mówi Piotr Moliński instruktor. Potrzebne są również rękawice bokserskie oraz ochraniacz na zęby, ale nie są one wymagane na pierwszych zajęciach – dodaje.

Dla osób, które nie posiadają rękawic do dyspozycji będą rękawice klubowe. Docelowo przydatne będą też rękawice umożliwiające chwytanie.

Treningi będą się odbywały dwa razy w tygodniu:

środa:   18.50
piątek:   18.50

MIEJSCE:

SALA GIMNASTYCZNA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

 WOŁÓW,  UL. TRZEBNICKA 14

 

Więcej informacji można uzyskać:

Piotr Moliński

Tel. 728 351 058

email. petro.molinski@gmail.com

Facebook. GoK1